Webtrh.cz a skvělá komunita

Úno 12, 2009, kategorie: Internet

Je to asi půl roku, co jsem začal navštěvovat fórum i internetovém podníkání webtrh.cz. Za tu dobu jsem si pomocí tohoto fóra vydělal nějaké peníze a poznal spoustu příjemných a spolehlivých lidí. Toto fórum navštěvuje spousta zkušených lidí, kteří šíří své znalosti a poznatky dále. Úspěšně jsem udělal několik zakázek a poznal tak, že lidé na webtrhu jsou spolehliví. Někdy trvá platba déle, někdy zákazník ochotně zaplatí ještě před dokončením zakázky.

Co mě v poslední době docela trápí, jsou registrátoři do katalogů, kteří se poněkud “přemnožili”. Dále je novým trendem psaní PR článků a prodávání backlinků, kvůli kterým tam vznikají spousty zbytečných vláken, která někdy končí i v odpadu. Pokud někdo nabízí psaní a prodej PR článků, nevidím důvod, proč by si nemohl vytvořit vlákno. Pokud si ale vytvoří vlákna hned 3, měl by dostat nějaké echo, že nic se nemá přehánět.

Webtrh rozhodně doporučuji. Pokud se člověk chová slušně a podle pravidel, komunita ho jistě ráda přijme :) Někdy se tam člověk také pěkně pobaví… :)

5 komentářů

 1. Falcon
  Publikoval 15. 2. 2009 at 11:19 | Trvalý odkaz

  Súhlasím,je to veľmi prospešné fórum a ešte keď tam príde niekto taký ako adamko95 ( určite poznáš :D ) tak je tam aj haluz.Jednoznačne tam spoznáš veľa zaujímavých ľudí ako som ja :D a webtrh ťa naučí nemakať zadarmo :D

 2. Publikoval 20. 2. 2009 at 21:01 | Trvalý odkaz

  Jojo, miluju webtrh. Skvela komunita!!!

 3. comfy
  Publikoval 21. 2. 2009 at 10:49 | Trvalý odkaz

  Na webtrhu jsem nový, ale na nic si nestěžuju, skvělý lidi, taky doporučuju dál :)

 4. Publikoval 18. 3. 2009 at 17:07 | Trvalý odkaz

  Poslední dobou jsem na WT hodně často a nějaké peníze z toho už také káply. :)

 5. bejvavalo
  Publikoval 5. 5. 2011 at 20:12 | Trvalý odkaz

  tohle bejvavalo.
  v soucasne dobe je webtrh spise odpad plny podvodniku

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*