Většina odešla, avšak já stále zůstávám

Úno 2, 2010, kategorie: Život

Většina blogů, které jsem kdysi četl, skončila v zapomnění. Buď je jejich majitel prodal a nic se na nich neděje, nebo se zkrátka autor více zaměřil na Facebook a na blog už se mu nedostává času nebo sil.

Je to škoda. Některé blogy jsem četl opravdu rád a buď se na nich nic neděje, nebo děje, ale málo. Kde jsou ty časy, kdy jsem dával dohromady seznam blogerů pro sraz? Pryč, bohužel pryč.

Já si ale stále píšu to své. Můj stav zamilovanosti stále přetrvává a i to je vidět na mých článcích. Ano, toto je můj blog, mé zápisky a můj život. Od těch článků, které se zabývaly IT, SW nebo HW, jsem dávno upustil. Nemám na to chuť a nechci opakovat něco, co už někdo napsal, i když bych to určitě napsal jinak.

Bohužel teď není tolik času na to, abych psal své výlevy. Blíží se maturita (ne, nebudu tu psát, jak moc se učím, když to není pravda), poté si chci hledat zaměstnání a stěhovat se. Do toho mám dost své práce, své projekty a to nejdůležitější – svou přítelkyni. Ještě je na čem pracovat, ale mám ze sebe radost.

A vy, milí, bývalí, nebo třeba nastávající blogeři, vy pište, ať je co číst. Nepřesouvejte vše na Facebook a využijte kouzla blogu. Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem si začal psát osobní deník, ve kterém každý večer (případně další den ráno) stručně shrnuji to, co se u mě za ten den událo.

4 komentářů

 1. Publikoval 2. 2. 2010 at 18:49 | Trvalý odkaz

  Je dobře, že se držíš. Nemám rád když se objeví blog, který za pár dní zmizí (vím, že jsem ten svůj taky zrušil, ale v pondělí bude nový).

  Líbí se mi “kouzlo deníku”, asi se tebou inspiruji a založím si ho také :-).

 2. Publikoval 2. 2. 2010 at 19:46 | Trvalý odkaz

  Já stále bloguji, i když jsem před novým rokem polevil, už jsme zas zpět :)

 3. Publikoval 8. 2. 2010 at 23:25 | Trvalý odkaz

  Já jsem začal blogovat někdy v listopadu uplynulého roku, ale nyní kvůli škole píši kvůli nedostatku času jenom článek za týden. Ale i tak budu rád když se u mě zastavíte :-)

 4. Publikoval 25. 2. 2010 at 11:00 | Trvalý odkaz

  Začít blogovat je snadné, to dokáže každý, prvních několik článků se píše skoro samo. Udržet blog při životě je makačka:-)

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*