Uplynulý rok 2009 a já

Led 1, 2010, kategorie: Život

Tak jako minulý rok, i letos se pokusím shrnout uplynulý rok 2009.

 • Zvrat v mém životě přišel prakticky hned na začátku roku, kdy jsem se seznámil se svou přítelkyní. Už je to téměř 12 měsíců a to, co prožíváme, je stále krásnější a krásnější. Miluji tě, beruško ♥
 • Prakticky jsem hned v lednu objevil způsob, jak vydělávat peníze na internetu a to mě živí dodnes. Stal jsem se externím zaměstnancem společnosti NET sign, ve které zastávám pozici linkbuildera.
 • Začal jsem se více zajímat o internetový marketing, domény, minisites, atd… Experimentoval jsem s koupí a prodejem různých domén, avšak to nebylo to pravé ořechové. Vytvořil jsem 3 minisites, které jsem se pokoušel zmonetizovat prodejem odkazů a Google AdSense. Prodej odkazů vcelku vychází, i když dnešní přepočet mne vcelku zklamal, s AdSense je to mizerné. Holt nejde o zrovna navštěvované weby, a tak není, kdo by klikal. K jedné své minisite, která se proměnila spíš ve fansite, jsem na Facebooku vytvořil i podpůrnou skupinu, která má téměř 5 000 fanoušků.
 • Na nějakých LLL.cz doménách jsem vytvořil katalogy, které jsem poté prodal.  Vytvořil jsem i nějaké šablony, které jsem dal zdarma ke stažení. Nejúspěšnější a nejpovedenější šablona je ta, která je i na tomto blogu. Zkrátka jsem zkoušel experimentovat a poznat tak nové způsoby, jak vydělat.
 • Co se školy týká, tak jsem se dostal do čtvrtého ročníku a za pár měsíců mne čeká maturitní zkouška, kterou se pokusím úspěšně vykonat, abych měl tu zatracenou školu za sebou.
 • Nedávno jsem se konečně osobně poznal s pro mě bezkonkurenčním producentem DJem Wichem. O tom jsem také pár řádků napsal.
 • Po pěti letech jsem změnil operátora O2 na Vodafone, se kterým jsem moc spokojen a s tím i mobilní telefon Siemens A55 na Nokia N78.
 • Teď ještě tradiční poděkování. Hned ze začátku chci poděkovat Michalce za to, co pro mě dělá. Nesmírně si toho cením! Děkuji ti za vše, princezno moje! Díky mé rodině za to, že jsou! Díky, tati, za tvé rady, se kterými většinou nesouhlasím a až pak si uvědomím, že jsi měl pravdu. Díky všem lidem, kteří mě dokázali ocenit a podpořit v tom, co dělám. Že mi dali jasně najevo, co si o mně myslí a dokázali mi vytknout chyby. Díky webtrhu a jeho moderátorům za to, co dělají. Díky Wichovi, Hi-Defovi, Tafrobovi, Rytmusovi a dalším za jejich hudbu. Největší díky patří Wichovi, kterému tímto posílám shout out, a kterého nejvíc cením! Díky i těm, kteří mě tolik nenávidí a kteří mi závidí. Díky i tobě, Patriku, za to, že ti tolik ležím v žaludku. Je dost možné, že jsem na někoho zapomněl, ale i jemu patří díky!

8 komentářů

 1. Publikoval 1. 1. 2010 at 11:02 | Trvalý odkaz

  To jsou všechno WP šablony?

  Jinak samozřejmě vše nej do nového roku…

 2. Publikoval 1. 1. 2010 at 13:25 | Trvalý odkaz

  Ne ne, jen ta Stripe je WP. Pokud bys měl zájem, můžeme se na převedení do WP domluvit :-)

  Díky, Tobě také.

 3. Publikoval 1. 1. 2010 at 14:41 | Trvalý odkaz

  Všechno nejlepší do Nového roku.

 4. Publikoval 1. 1. 2010 at 15:46 | Trvalý odkaz

  Strašně ti přeji tvoji přítelkyni. To je nesmírně důležitá věc a líbí se mi, že ji máš na prvním bodě. Rok vztahu je krásná doba a o to více ti přeji, abys za rok psal podobný první bod, jako dnes. Ne každý to má, já naštěstí momentálně ano :D

  Měl bych otázku, za kolik jsi prodal ty katalogy, přemýšlím také o podobné cestě, pár LLL.cz domén mám. Rád bych na tebe získal lepší kontakt, než email, jelikož tě sleduji delší dobu a zdáš se prýma. Přeji vše nej do nového roku, lásky máš plno, tak ať se ještě zdesetinásobí. A hlavně zdraví ;) K maturitě hodně štěstí :)

 5. Publikoval 1. 1. 2010 at 15:55 | Trvalý odkaz

  Předem bych ti chtěl poděkovat za přání. Tobě přeji vše nejlepší do nového roku, ať se daří jak v internetovém, tak tom osobním životě.

  Přesně si na tu cenu katalogů nepamatuji, jeden byl za 900 Kč, ten druhý si nepamatuji. Ten první jsem ale trochu propagoval, takže se to odrazilo na ceně. Ale prodal jsem je krátce po jejich vytvoření. Kdyžtak napiš na tomas.podes@hotmail.com (WLM) a můžeme pokecat.

  Ještě jednou díky!

 6. Publikoval 1. 1. 2010 at 15:55 | Trvalý odkaz

  Morasino: Díky, i Tobě!

 7. Publikoval 1. 1. 2010 at 17:57 | Trvalý odkaz

  Mě zajímá právě ten stripe. Možná ho k něčemu použiju. Díky!

 8. Publikoval 1. 1. 2010 at 22:29 | Trvalý odkaz

  BigLebowski: Pak klidně pošli link :-)

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*