Trocha mého života

Zář 16, 2009, kategorie: Internet, Život

Tak si tu tak sedím, hraje mi Hi-Def a DJ Wich a mám chuť něco napsat. Něco neurčitého. Prostě něco napsat. V posledních dnech jsem měl chuť napsat něco o svých cílech a o tom, jak jsem na tom s jejich plněním. Pro mě jsou cíle motivací a pokud mám cíl, jdu si za ním.

Cíle, které jsem si kdysi dal, se mi z větší části splnily. Internet se stal (z převážné většiny) zdrojem mých financí, za které si dopřávám toho, co mne uspokojuje. Za ty peníze dělám dobře nejen sobě, ale i JÍ. Té, která je pro mne tou nejdůležitější. Té, kterou z celého srdce miluji. Přes osm měsíců jsem s ní šťastný a věřím, že to bude trvat i nadále. Miško, my víme, že nemá cenu psát více, viď? :-)

A tak nějak, co se v posledních dnech stalo, neboť jsem dlouho nic ze života nenapsal.

Rozjel jsem svou první minisite a to http://djwich.info. Je to minisite, ne žádná fansite! Trochu jsem zapracoval na propagaci a snad se brzy dostaví výsledky.

Koupil jsem doménu esemeskuj.cz, která se prodává v aukci. Pokud se neprodá, rozjedeme na ní s izmym nějakou minisite.

Stále je tu možnost napsat si o jednu z mých LLL.cz domén (ucq.cz, myl.cz, goy.cz). Za reklamu na webu vám ji “půjčím”. Zkrátka, vy na ní rozjedete web a já si na ni dám svou reklamu (reklamní systém, zpětné odkazy). Jsou to celkem zapamatovatelné domény vhodné třeba pro katalog.

To by bylo asi tak všechno. Dneska mám takový volnější den, takže asi budu dělat něco pro sebe a čekat, až se mi Michalka vrátí ze školy a budeme si večer volat :-)

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*