Tak se nám to blíží

Kvě 13, 2010, kategorie: Život

Za měsíc v tuto dobu se budu potit na potítku před komisí a snažit se podat co nejlepší výkon. Za měsíc v tuto dobu budu vykonávat zkoušku dospělosti. Už se těším, až to budu mít za sebou. Na druhou stranu toho mám teď docela hodně – chodím do školy, po škole dělám na baráku a po baráku pracuji. Do toho bych se měl začít učit, ale pořád to odkládám. Uvědomuji si, že toho je hodně, ale děsně se mi do toho nechce. Tímto bych chtěl všem maturantům popřát hodně štěstí, kterého není nikdy dost!

6 komentářů

 1. Publikoval 13. 5. 2010 at 14:58 | Trvalý odkaz

  Přeji ti hodně štěstí. Mě to čeká až za pár let (a díky zákonodárcům ve značně pos… no prostě podělané podobě). Každopádně už se těším až to budu mít za sebou…

 2. Publikoval 13. 5. 2010 at 16:32 | Trvalý odkaz

  Dám všem maturantům nevyžádanou radu: http://dsfv.schnuerpel.eu/statement/everyone-calm-the-fuck-down.jpg

  Já jdu na to v pondělí ;-) Good luck a dej vědět jak jsi dopadl…

  PHATE

 3. Miška
  Publikoval 13. 5. 2010 at 16:43 | Trvalý odkaz

  Držím palce, Tome. To zvládnem :-)

 4. Publikoval 13. 5. 2010 at 18:03 | Trvalý odkaz

  Co sakra máte proti státní maturitě, vždyť je primitivní a jsme poslední zemí EU co ji nemá. Místo ní budem dělat školní, několikanásobně těžší.

 5. Publikoval 13. 5. 2010 at 18:41 | Trvalý odkaz

  Raději budu mít těžkou maturitu z prestižní školy, než nějakou, jak říkáš, primitivní a celkově o ničem, protože jí díky jednoduchosti nebude přikládána váha třeba při přijímacím řízení na vysokou školu.

  A slyšel jsi detaily o jejím průběhu a o tom, co všechno budou muset dělat školy a kolik na to budou mít celkově času? Já jo a je mi z toho trochu na nic…

 6. Miška
  Publikoval 14. 5. 2010 at 11:54 | Trvalý odkaz

  Jsem na pedagogický škole a o státních maturitách jsme se docela dost bavili. Sami učitelé říkají, že to, jak to teď připravují, je nesmysl a zbytečné vyhazování peněz. Státní maturity ano, ale v jiné podobě.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*