Soutěž o libovolné LRG triko z Metrostore.cz // Výherce je znám

Led 27, 2013, kategorie: Soutěže

Baví mě dělat soutěže, baví mě Metrostore.cz a výsledkem toho je soutěž o libovolné triko LRG z Core kolekce na Metrostore.cz.

Soutěž startuje dnes, končí ve středu 30. ledna ve 20:00 a zúčastnit se jí může každý, kdo je fanouškem Metrostore na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu. Pokud jím nejste, přidejte se.

Úkoly soutěže jsou jednoduché:

1) Staňte se fanouškem Metrostore na FacebookuTwitteru nebo Instagramu Metrostore.cz.

2) Odpovězte správně na následující otázku: Kolik značek (včetně Metrostore) najdete v nabídce e-shopu Metrostore.cz?

3) Svou odpověď zašlete na e-mail soutez@tomaspotesil.cz. Nezapomeňte připsat své jméno, pod kterým jste fanouškem Metrostore.cz na některé z výše uvedených sociálních sítí.

Ze všech správných odpovědí bude vylosován jeden soutěžící, který si bude moct vybrat libovolné LRG triko z Core kolekce na Metrostore.cz. Hodně štěstí všem.

Výsledek soutěže:

Výsledek je takový, že ač jsem myslel, že je soutěž jednoduchá a zvládne ji každý, správné odpovědi přišly pouze 4. A to z 59 došlých odpovědí. Většina napsala, že značek je 27. Je jich však 28. LRG a Luxirie by LRG jsou dvě rozdílné značky, to byl asi ten problém. Každopádně po poctivém losování vyhrál Lukáš Jasenec, kterému tímto gratuluji a který si může vybrat LRG triko na Metrostore.cz. Více informací se dozví v mailu. Taky díky všem soutěžícím a určitě se těšte na nějakou další soutěž.