Archiv rubriky: Móda

Nenoste fake tenisky. Nedělejte to

Led 2, 2015, kategorie: Móda

Původně jsem tu měl dlouhý post o tom, co pro mě znamená nošení padělků tenisek. Shrnu to asi takto:

Pokud vědomě nosíte padělky tenisek, nejste jen tupci, ale i barbaři. Tupci proto, protože zaplatíte nemalé peníze za padělek, který kvalitou neodpovídá ceně, a zároveň si vědomě ničíte nohy ve špatně vyrobených teniskách. Barbaři proto, že degradujete značku, kterou se chcete vychloubat. Nejste a nebudete hrdinové jen protože máte na nohou Air Maxy, kterých vyšlo tak málo, že kdybyste na ně měli, nejezdili byste do školy sockou. Utrácíte peníze svých rodičů za produkt, který není dobrý, jeho kvalita neodpovídá ceně, vědomě podporujete zloděje a ničíte si nohy. A to jen proto, abyste před kamarády vypadali dobře. Přitom jejich boty od Bati jsou kvalitnější, jejich nošení zdravější a jejich koupí podpořili výrobce.

nenoste-fake-tenisky-nedelejte-to

Komentáře u fotky uživatele, který má vědomě (soudě z 5. komentáře, kterého je autorem) padělek Air Maxů

Dobrý článek o tom, jak poznat padělky Air Maxů, vyšel na Stylehunter.cz. Ovšem pro ty, kteří padělky nechtějí.

#top3challengeczsk

Pro 27, 2014, kategorie: Móda

Radim Stezka mě nominoval na #top3challengeczsk. Úkolem je vybrat své 3 páry nejoblíbenějších tenisek. Postuje se to na Instagram, ale mě přišlo vhodné se trochu víc rozepsat.

Nike Air Max 1 EM “OG Red”

Tenisky Air Max 1 patří obecně k mým nejoblíbenějším. Jsou decentní, stylové, pohodlné a lehké. Tyhle jsem na sobě měl všehovšudy asi pětkrát. Zvláštní hodnotu pro mě mají v tom, že jsem je dostal od Nike. Byly vakuově zabalené v igelitu a v obrovské krabici. Na vložce levé tenisky je vytisknutý můj nick “Podes” a na vložce pravé pak text “What began in sport and became rooted in culture is being redefined by those who wear it.” Tenisek v tomhle balení je na světě 500. Zároveň se tyto Air Maxy objevily na jednom z fotoobrazů od DJe Wiche.

Air Jordan 3 Retro black/varsity red – cement grey

Tyhle tenisky nosím rád, ale každý den v nich nechodím. Přišel jsem k nim jako slepý k houslím před třemi roky. Vyhrál jsem soutěž s Queens.cz a jako výhru jsem si mohl vybrat libovolné tenisky. V té době byl zrovna po dlouhé době release těchto Jordanů. Ještě k tomu se Queensu vrátila zrovna moje velikost. Až později jsem si uvědomil, jak ikonické jsou a jakou mají hodnotu.

Air Max Lunar90 “Infrared”

Tyto Air Maxy jsou asi mým nejnošenějším párem tenisek letos. Mám je hodně rád, jsou mega pohodlné. Lunarlon podrážka jim nejen dává fresh look, ale dodává pohodlí. Nachodil jsem toho v nich opravdu hodně a ještě hodně nachodím.

Air Max army

Říj 3, 2014, kategorie: Móda

Není to o vychloubání. Je to o vášni a chuti sledovat. Tenisky jsou super. Stejně jako trika. A auta. Ale samozřejmě je potřeba se o ně starat. A mít je kam dávat.

Starejte se o své tenisky. A nenoste jen jedny a pořád.

Stylovku HEX už teď najdete v Metrostore

Zář 30, 2013, kategorie: Móda

HEX je stylovka, která mě baví. Asi jediné místo, kde ji u nás najdete, je Metrostore. Stylové batohy, tašky a obaly na Macbooky, které se nerozpadnou a ještě dobře vypadají. Z vlastní zkušenosti vám produkty od HEX mohu doporučit. Více už u povolaných.

HEX Cloak backpack

Nike Air Jordan 1 Bred: CW, která stojí za povšimnutí #23

Zář 26, 2013, kategorie: Móda

I přes ten hype, který Jordan tenisky v posledních měsících zažívají, patří mezi mé oblíbené, možná nejoblíbenější. Kdo nemá aspoň jeden pár, jako by nebyl. Kdo má aspoň dva páry, je sběratel. A tak tu nesmí chybět informace o tom, že nás na konci roku čeká vydařená černo-červená barevná varianta s označením Bred. K dostání budou tyto tenisky formou online releasu 28. prosince v Queensu, takže si o Vánocích určitě přijdou milovníci Jordanů na své. Tento release je očekávaný nejen v našich končinách, ale i ve světě. Poptávka bude převyšovat nabídku.

Nike Air Jordan 1 Bred

Kanye West - Nike Air Jordan 1 Bred