Přijměte tu energii, Panorama přichází

Pro 21, 2014, kategorie: Hudba

Trvalo to. Čekalo se. Ale nová deska od LA4 & DJe Wiche je venku. Nese název Panorama a je z ní i track “Energie”, na kterém hostují liberecký Paulie Garand a slovenský Elpe.

Ta deska je vážně dobrá. Není jako Tetris, ani jako Gyzmo. A je to dobře. Wich, přestože udělal moderní beats, se trefil, a ve spojení s rapem od LA4 dává celá deska smysl. Není důvod hejtovat. Je na desce hodně hostů? Je. A? Jsou na desce zpívané refrény? Jsou. Znovu a? Příjemné oživení a zpestření. Ne důvod k hejtu a zatracování.

Lavor si zachoval svou syrovost a dikci, nepodřizuje se nikomu a ničemu. A já jsem rád, že se tématicky víc otevřel, hodil haters za hlavu a dokázal udělat tracky jako “Šťastnou cestu” nebo “Můj čas”. Pro mě osobně jsou to nejlepší tracky z desky. Nejsou to party hity, na koncertech třeba tak fungovat nebudou, ale mají hloubku.

Pro mě je Panorama takové, jaké má být. A možná je dobře, že se na něj tak čekalo. Zrálo, až dozrálo.

Lavora a Wiche můžeš podpořit koupí alba na Golden Touch e-shopu nebo digitálně na iTunes. A pokud stále váháš, jestli podpořit, poslechni si ho na Wichově Youtube kanálu.

10805734_813934731982344_6947161972991297108_n

Jeden komentář

 1. B-freE
  Publikoval 22. 12. 2014 at 13:53 | Trvalý odkaz

  Čekal jsem VÍC….. Ale ono to je sakra NEJVÍC TOP!!
  přesně jak zmiňuješ ,moje slova! Vždycky mě Wich a LA4 nejvíc bavily ze scény a to díky tomu ,že oni maj spolu svůj vlastní sound každej a tohle spojení je fascinující .. Otevřenost,Atmosféra a život! To mám rád!
  Jako Beatmaker se mám zase co učit!
  TOP věc! Cenim

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*