Praktická maturitní zkouška odevzdána

Bře 26, 2010, kategorie: Život

Dnes jsem konečně odevzdal svou praktickou maturitní zkoušku, která spočívala ve vytvoření webové stránky s nabídkou grafických, reklamních a marketingových služeb. Mým úkolem bylo vytvořit také vizitky a propagační letáky.

Samozřejmě se vše neobešlo bez nějakých komplikací. Jednak se průběžně měnilo zadání, takže nikdo vlastně nevěděl, co a jak má udělat a také mi včera, když jsem byl vytisknout plakát A1, který jsem měl dnes odevzdat, bylo řečeno, že došly barvy. Spolu s tím mi ale bylo řečeno, že se barvy koupí a bude mi umožněn odklad odevzdání. To mi ale nikdo neřekl, že termín posledního odevzdání je ve středu a že si tak budu muset sehnat náhradní tisk. Dnes jsem se kvůli tomu s učitelkou docela pohádal. Celá ta organizace mi přijde postavená na hlavu. Nikdo nic pořádně neví a všichni jsou hrozně zmateni.

Jsem rád, že po dvou měsících mám aspoň něco splněno a už se tím nemusím zabývat. Nebylo to nic jednoduchého. Teď ji ještě obhájit a úspěšně zdolat i písemnou a ústní část maturity. Všem, kteří letos maturují, přeji úspěšné zdolání s co nejlepšími výsledky.

5 komentářů

 1. Publikoval 26. 3. 2010 at 22:55 | Trvalý odkaz

  Tak to nebyla moc slozita PMZ :) Ja se se svoji kdysi taky pekne potrapil – dostal jsem tema “Simulace a modelovani”…. byla za dva, jenom diky tomu, ze jsem zapomnel vyplnit prebal na psacim stroji a dopisoval jsem to na posledni chvili rukou… no, hlavne ze jsem prolezl :D

 2. Publikoval 27. 3. 2010 at 11:51 | Trvalý odkaz

  A co takhle to dát na internet a ukázat jak jsi se s tím popral?

 3. Publikoval 27. 3. 2010 at 21:24 | Trvalý odkaz

  n3oklan: Horší než tvorba celé praktické, pro mě bylo vytvořit dokumentaci a ty další nutnosti podle všech těch pravidel.

  Kub4jz: Portfolio je k vidění na adrese http://www.portfolio.tomaspotesil.cz, vizitky pak na http://jdem.cz/ecuw9 a plakát na http://jdem.cz/ecux2.

 4. Mal
  Publikoval 29. 3. 2010 at 21:28 | Trvalý odkaz

  Tome, trochu odbočím od tématu, ale kde si se naučil dobře ovládat XHTML a CSS styly? Knížka? Internet? Učitel?

 5. Publikoval 30. 3. 2010 at 17:49 | Trvalý odkaz

  Mal: Netvrdil bych o sobě, že jej umím ovládat dobře, určitě je se ještě hodně co učit :-) Vše jsem se naučil z internetu. Ve škole jsem se HTML učil na základní škole, došli jsme k tabulkám. V té době jsem to ale uměl, takže jsem celý půl rok jen seděl a na konci roku dostal jedničku. Doporučuji http://www.jakpsatweb.cz, kde je toho opravdu hodně. Pak to chce ještě dostatek času a trpělivosti. Ale jak říkám, i já se teď některé věci učím nebo opakuji ty, co jsem již zapomněl.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*