Postuj.cZ – myšlenka dobrá, komunita nikoliv

Pro 16, 2009, kategorie: Internet

Neříkám, že celá komunita, ale myslím ty lidi, kteří hodnotí mnou vložené posty. Jedná se stále o stejné lidi, kteří mým postům dávají automaticky negativní hlasy. Vsadím se, že mé posty ani nečetli.

Teď si dovolím citovat, jak Postuj.cZ představili jeho autoři:

Postuj.cZ je portál (podobně jako např. linkuj.cz), na který uživatelé vkládají zajímavé články (posty). Ostatní uživatelé poté pro články hlasují a tím určují jejich hodnotu. Čím více má post bodů, tím je kvalitnější.

V tom je ten problém. Ať už se jedná o sebelepší portál nebo fórum, důležitější jsou jeho návštěvníci, kteří jsou jeho nezbytnou součástí. Bohužel se najdou i tací, kteří ostatním jen škodí. Nejde mi tu o to, že mi dávají negativní hlasy, ale o princip. Takoví lidé jen škodí a nejsou nikomu prospěšní. Pokud si můj post někdo přečte a dá mi negativní hlas, tak to beru a vážím si toho, ale pokud mé posty hodnotí stále stejní uživatelé a dávají jim negativní posty, tak si troufám říci, že je ani nečtou.

Jeden komentář

  1. Publikoval 2. 1. 2010 at 15:45 | Trvalý odkaz

    To znám. Závistivá hovada, jinak se to označit bohužel nedá. Proto nemají podobné systémy kolikrát ani smysl :( Je to škoda.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*