Pošta

Čvc 11, 2011, kategorie: Život

Uf, další zásilka doručovaná Českou poštou a další problémy. Nechápu, jak mohou zaměstnávat tak neschopné pošťáky. Asi neznám nikoho, kdo by svou práci odváděl hůř.

Už podruhé se mi stalo, že jsem čekal doma na zásilku a pošťák se ani neuráčil zazvonit, abych si pro ni přišel dolů. Poprvé narval obálku velikosti A4 do schránky a dnes raději vypsal lístek o doručení. Přitom stačilo zazvonit. A nejlepší je, že pak člověk čeká na poště v nejistotě, jestli už tam zásilka je. Má tam být po 17. hodině, ale už se mi stalo, že i tak tam nebyla, neboť se doručovatel ještě nevrátil.

A tak jsem si alespoň opsal příjmení pošťáka a napsal stížnost. Nedávám moc velkou naději tomu, že by se začalo něco dít, ale nevím o jiné možnosti, jak s jejich neschopností bojovat. Zajímalo by mě, kolik stížností jim chodí.

7 komentářů

 1. Publikoval 11. 7. 2011 at 20:45 | Trvalý odkaz

  Jiná možnost, jak s nimi bojovat není. Jinak já v tomhle ohledu mám s ČP dobré zkušenosti (asi v Bruntále mám na pošťáky štěstí), spíše mě štve, že dokáží zničit zásilku. To už se mi taky párkrát stalo

 2. Neps
  Publikoval 11. 7. 2011 at 20:48 | Trvalý odkaz

  Nedávno jsem si objednával brýle z číny. Čekal jsem na ně asi 20 dní – dvacátéhošestého jsem dostal do schránky upozornění, že mě pošťák opakovaně nezastihl doma (doma jsem byl vždy), tak ať si zásilku vyzvednu na poště. Když jsem si ji vyzvedl, zjistil jsem, že k odběru byla na poště připravena již od třináctého…………..česká pošta ví jak se starat o své klienty…hlavně že cena poštovného pořád roste!

 3. Publikoval 11. 7. 2011 at 20:49 | Trvalý odkaz

  Já s pošťáky nikdy větší problém neměl. Akorát jednou nám jeden chytrák zničil dopis. Někdo před ním narval schránku reklamními letáky. Dopis se tam už nevešel, tak jej strčil na zem za plot. Samozřejmě, že začalo pršet a dopis se pak nedal vůbec přečíst. Mohl to nechat na poště, zazvonit nebo to vyměnit, nějaký letáky strčit za plot a dopis tam dát, ale to ho asi nenapadlo. :)

 4. Honza
  Publikoval 11. 7. 2011 at 20:51 | Trvalý odkaz

  Musím zaťukat, ale tady u nás, v Třebíči, jsem zatím nikdy neměl problém, zásilky chodí v čas a v pořádku..Asi čím větší město, tím větší pravděpodobnost debilního pošťáka :D

 5. Nella
  Publikoval 11. 7. 2011 at 21:37 | Trvalý odkaz

  Přesně tak ;) nejhorší bylo jak mi ještě nebylo 15 a neměla jsem občanku,a musela na tu poštu chodit s matkou..Příjde mi to celkem zbytečné když mám na pasu svojí fotku a všechny informace,když je ten balíček napsaný na mě..Jestě nikdy se mi nestalo,že by mi balíček předali doma,vždycky sem musela štreku přes celou čast Ostravy pro balíček,cely ten system je divný..

 6. Jana
  Publikoval 11. 7. 2011 at 22:38 | Trvalý odkaz

  Bud jako Sheldon Cooper z Big bang theory..piš stížnosti tak dlouho,dokud se něco nepohne :D

 7. Publikoval 11. 7. 2011 at 22:42 | Trvalý odkaz

  Taky jsem si na poštu nikdy nestěžoval, ale to, co se děje teď, je něco hrozného. Člověk nikdy nevím, jak, kdy a v jakém stavu se mu zásilka dostane.

  Jana: Však to bych nedělal nic jiného :-D

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*