Náš maturitní ples

Bře 22, 2010, kategorie: Život

V pátek večer se uskutečnil náš maturitní ples. Po několika týdnech nacvičování jsme konečně ukázali, co jsme nacvičili. A že to opravdu stálo za to. I když mi přišlo, že by se do sálu lidé ještě vešli, všichni jsme si to maximálně užívali.

Na začátku jsme (chápejte naše třída) měli krátké vystoupení. Ještě jsem zapomněl dodat, že náš ples byl ve stylu divokého západu. Ač jsme se toho trochu báli, bylo to více než výborné. Nejsem jediný, kdo tohle říká. Po našem úvodním vystoupení následovalo převlékání se do obleků. Mezitím se na parketu proháněl kovboj. Bohužel jsme první část z důvodu převlékání neviděli. Snad bude na videu.

Po vystoupení kovboje následoval samotný nástup maturantů. Tady jsem byl opravdu nervózní. Ruce se mi klepaly a byl jsem rád, že jsem byl schopen podepsat maturantský slib. Jedné učitelce jsem podal levou ruku, ale pak jsem to nějak opravil. Nakonec jsem to zabil tím, že jsem při focení stál a koukal do kamery :-D Po nástupu, který trval bezmála hodinu, následoval tanec maturantů s rodiči, poté volná zábava.

O půlnoci následovalo odšerpení a půlnoční překvapení, které jsme si ani nepřipravili. Překvapení spočívalo ve striptýzu. Nakonec vše dobře dopadlo, i když jsme si tam každý dělal něco jiného :-D Ono už o půlnoci nebylo moc lidí při smyslech :-D Po půlnočním překvapení následovala volná zábava do dvou hodin do rána, než ples skončil. Samozřejmě jsme měli ještě nějaké losování tomboly. Ještě jsem málem zapomněl na vystoupení kankánových tanečnic.

Po plese jsme šli do jednoho “clubu”, kde jsem prakticky jen seděl, neboť na mně Michalka usla. Kolem páté hodiny ranní jsme jeli domů. Přijeli jsme v půl sedmé a šli jsme spát a vstávali jsme ve dvě hodiny.

Celkově náš ples hodnotím jako velmi povedený. Konečně jsme zafungovali jako kolektiv. Docela jsem si pak uvědomil, že se blíží konec, všichni se rozutečou a už se nebudeme vídat. Ale to je život.

Na plese jsme měli i fotografy z Děčínského deníku. Pokud máte zájem, můžete se podívat na nějaké fotky přímo na stránkách Děčínského deníku.

4 komentářů

 1. Ouee
  Publikoval 22. 3. 2010 at 20:09 | Trvalý odkaz

  Taky se mi stalo, že jsem stál a čučel do kamery, místo abych koukal do foťáku. Až potom co na mě ten fotograf houkl mi to došlo. :D

 2. Publikoval 22. 3. 2010 at 23:06 | Trvalý odkaz

  Jo, mě to čeká za rok :D

 3. Publikoval 26. 3. 2010 at 07:43 | Trvalý odkaz

  Tak ses taky dočkal, teď ještě tu maturitu, co? :) Kam se potom chystáš?

 4. Publikoval 26. 3. 2010 at 22:18 | Trvalý odkaz

  Evča: No, je to všechno přede mnou. Dnes jsem odevzdával PMZ. V dubnu píšu písemné z češtiny a obhajuji PMZ. Chystám se do práce/podnikat.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*