Nadzemí

Kvě 22, 2012, kategorie: Hudba

Mike Trafik, James Cole a LA4 se zavřeli společně do Star Works krčmy, kde v tichosti zplodili svůj nový projekt “Nadzemí“. S promem začali opravdu nedávno, takže fanoušci do poslední chvíle žádné info nevěděli. Ale když to srovnám s Enemym, který vydává 8.6. desku Grand Prix, tak je to ještě v pohodě. Mimochodem: věděli jste to?

První věc z “Nadzemí” jsme mohli slyšet skoro před půl rokem. Shodou okolností se jmenovala Nadzemí. Tento track dostane na desce nový zvuk a aranže. Byl k němu natočený i klip, jehož komentáři byl Trafik znechucen.

A dnes vyšel singl “Sítě”, který, jednoduše řečeno, pojednává o závislácích na síti. U LA4 celkem klasická sloka, každopádně super flow, James nezklamal. “Flausim jak dítě, jsem hroznej kár, už jsem zapomněl, kde se to vypíná. Sedím jak dement a vlastně jsem dementní, když jsem napíchlej tolik nocí a dní…”.

EPčko, na němž bude všehovšudy 8 plnohodnotných tracků, z nichž 1 produkoval DJ Wich (zbytek Trafik), bude ke stažení na biggboss.cz a sběratelé “mrtvých nosičů” se mohou stavit v pátek do ikonik shopu, kde proběhne release party. Ve večerních hodinách pak předvedou Mike, James a LA4 show k tomuto EP na pražském Výstavišti v rámci Tatoo Convention. Na místě proběhne i koncert Vladimira 518 s Terezou Černochovou.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*