MetroStore.cz – nakupujte s úsměvem v obchodě s jablkem v logu

Kvě 20, 2011, kategorie: Život

Prostřednictvím tohoto článku bych vás chtěl upozornit na poměrně nový internetový obchod MetroStore.cz, který jsem si za posledních pár měsíců oblíbil.

Ačkoliv jsem v tomto obchodě neobjednával tolikrát, stal se mým oblíbeným a to zejména díky přístupu ke svým zákazníkům. Na Facebooku MetroStore můžete sledovat, jaké novinky pro vás obchod připravuje (spousta nálepek a propagačních materiálů k balíčku jsou samozřejmostí, promo videa k výrobkům, doporučení od hudebních interpretů, atd…). MetroStore je oficiálním distributorem nabízených značek a zároveň je sponzorem některých umělců.

Nabízenými značkami jsou například LRG, pro dámy Luxirie by LRG a nová značka SisterS point, sluchátka UrbanEars, Coloud a Marshall, brýle Rich Kids Club, boty Boxfresh, atd… Troufám si říci, že z nabízeného zboží si vybere opravdu každý.

U každé značky je možnost vyfiltrovat si produkty podle pohlaví, nabízeného sortimentu a velikosti. Pro Českou republiku je poštovné nad 2 000 Kč zdarma. Ovšem tento obchod se nesnaží na poštovném vydělat, a tak při platbě kartou zaplatíte za poštovné pouhých 50 Kč!

Podpora funguje velmi obezřetně a na vaše dotazy ráda odpoví. Pokud si u některého produktu nebudete jistí velikostí, ochotně vám jej přeměří.

Sledovat aktuální dění můžete na Facebooku a na Twitteru.

MetroStore je tu pro vás 24/7/365. Nakupujte s úsměvem.

3 komentářů

  1. Publikoval 21. 5. 2011 at 13:39 | Trvalý odkaz

    Ten PR mi z toho teče až sem.

  2. Publikoval 21. 5. 2011 at 18:07 | Trvalý odkaz

    meisz: Jo, přesně to je ten problém. Člověk napíše článek, kterým chce někoho podpořit, a hned jsou v tom peníze.

  3. Publikoval 24. 5. 2011 at 21:23 | Trvalý odkaz

    No koukám na stránky a vypadá to, že to je celkem solidní firma. Navíc maj úžasný boty http://metrostore.cz/?goto=katalog_detail&id=1078&zn=5&sec=&skat=&svel=&akc=&page=0

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*