Lidi, kam ten spěch?

Pro 7, 2009, kategorie: Život

Už je to tu – Vánoce a s nimi přichází spousta spěchu a stresu. Znáte to, přijdete do obchodu a lidé poletující tam a zpět shání vánoční dárečky, aby obšťastnili své blízké. Stresují se z toho, aby měli doma poklízeno, napečené cukroví a vše aby bylo tak, jak má být.

Ale ono je to tak i normálně, ne? Nebo máte doma nepořádek a nemáte co k obědu? Hloupost. Lidé si to jen teď více berou. To, že si lidé dávají dárky, dobře. Dát si je mohou kdykoliv, když chtějí udělat radost ostatním, ale ta euforie je na místě. Uklizeno doma máte tak jako tak.

Jak to mám s Vánoci já? Tak nějak nijak. Ano, přemýšlím, co koupit svým blízkým pod stromeček. Ale přemýšlím o tom v pohodlí domova. Až to budu mít promyšlené, tak půjdu a koupím to. Nemusím běhat tam a zpět a hledat.

No tak, lidi, uvědomte si, že Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Máte být doma pospolu, poslouchat koledy, dívat se na pohádky a ne se stresovat tím, jestli vše funguje jak má. Buďte v klidu, neboť to, co se bude chtít po*, se stejně po* ;-)

3 komentářů

 1. kozy
  Publikoval 7. 12. 2009 at 21:10 | Trvalý odkaz

  Pěkně napsaný ;)

 2. Publikoval 8. 12. 2009 at 08:48 | Trvalý odkaz

  já si zas říkám, není nad to koupit dárky už z kraje prosince nebo dřív.. bez stresu, s předstihem. (já je ještě nemám, jen si to říkám, nebyl čas)
  Takže dárky určitě nechci kupovat 18. a dál..

 3. Publikoval 8. 12. 2009 at 13:17 | Trvalý odkaz

  Dnešní svět je jenom o stresu, jiný už to nebude… ale ať si to každej dělá jak chce :-) mám to stejně jako ty…

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*