Když se řekne “v den vydání budete mít CD doma”, nikdy to tak není

Zář 30, 2013, kategorie: Hudba

Stejně jako by se u nás neměly říkat přesné termíny, neměly by ani existovat předobjednávky. Nikdy vám totiž nepřijde CD v den vydání. Aspoň mně se to ani jednou nestalo.

Udělat předobjednávky je super. Ještě k tomu, když ani neexistuje jiný způsob platby než předem. To už člověk prostě musí počkat, až mu CD přijde, protože v případě dobírky by si ho dřív koupil v těch Bontonlandech. Mám pocit, že u nás předobjednávky nemají smysl, aspoň ne v rapu. A největší nasranost nastává, když si CD předobjednáte, zaplatíte i za poštovné a deska je pak ke koupit jinde, dříve a levněji. Když neumíte dělat předobjednávky, nedělejte je a neslibujte, že v den vydání bude CD doma. Nebude. A v tuhle chvíli je mi jedno, kde se co zaseklo. A spoléhat na naši poštu? Ale kdeže.

Jediný, kdo to tady za poslední dobu zvládl, byl James Cole, který to měl ve svojí režii.

Marpo - R!OT předobjednávka

3 komentářů

 1. Publikoval 30. 9. 2013 at 22:24 | Trvalý odkaz

  Když by mi nepřišla nová deska Marpa, byl bych jen rád!

 2. Jetel
  Publikoval 1. 10. 2013 at 08:07 | Trvalý odkaz

  Tady si myslím, že je problém dnem vydání. Byl v pondělí a v nedělu na poště, aby se s tebou někdo sral, to v ČP prostě neexistuje, což je docela škoda.

 3. David
  Publikoval 1. 10. 2013 at 14:10 | Trvalý odkaz

  Konkrétně u PVP se mi už párkrát stalo, že jsem si objednal tričko a nepřišlo, za něj jsem ale naštěstí neplatil předem. V případě Marpa CD mám trochu strach no.. Ůterý a CD stále nemám.. Nasranost.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*