Jablko v logu je historií

Srp 31, 2012, kategorie: Internet

Je to více než rok, co jsem psal o internetovém obchodě s jablkem v logu. V té době ještě jablko v logu měl. Nyní je vše jinak. Můj oblíbený e-shop MetroStore.cz mění grafiku webu a s ním i logo. V logu nyní najdete šipku, která, ať ukazuje kamkoliv, má naznačovat “něco navíc”. V Metrostore.cz to totiž nákupem nekončí.

Kromě nového loga se mění i grafika webu a přicházejí nové funkce pro zákazníky. Nyní například registrovaný zákazník vidí historii svých objednávek, může přidat zboží do wishlistu nebo se u daného produktu v případě nejasností dotázat. V detailu produktu přibyly také ikonky pro sdílení na sociálních sítích.

Doporučuji se zaregistrovat k newsletteru, pomocí kterého vám každý měsíc budou chodit slevové kódy, díky kterým můžete ušetřit. Na zákazníky, kteří utratí více než 15 000 Kč, čeká při další objednávce 20% sleva. Od října budete moci udělat svým přátelům radost dárkovým poukazem na nákup v MetroStore.cz.

Přibyly také nové značky, z nichž některé v České republice nikde jinde nekoupíte (např. Native Union a jejich Pop Phone). Dost už bylo slov, podívejte se sami.

Jo a abych nezapomněl – při nákupu nad 500 Kč máte poštovné zadarmo. Platí do 2.9. pro Čechy.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*