Hip Hop Jam 2010

Čvc 19, 2010, kategorie: Život

Od 15. do 17.7.2010 jsem byl ve Starých Ždánicích na festivalu Hip Hop Jam. I přestože hlásili nepříznivé podmínky (déšť a bouřky), počasí se povedlo. Nakonec začalo pršet až v sobotu večer a celý nedělní den také propršel.

Lokalita letošního Hip Hop Jamu byla netradiční v tom, že zde byla možnost koupání v pískovně Oplatil, což mnoho návštěvníků festivalu ocenilo, o čemž vypovídaly plné pláže. Troufám si říci, že příští rok se bude festival konat na stejném místě. Nechme se překvapit.

Co se organizace týká, dle mého názoru byla lepší jak loni. Autobus přijel až na vlakové nádraží, nasedli jsme a jelo se. Zpočátku jsem byl k lokalitě poměrně skeptický, protože se mi stanové městečko zdálo malé a všechno mi přišlo roztahané. Nakonec se mi celý areál zalíbil a musím říci, že byl lepší jak loni. Škoda toho, že poblíž nebylo žádné větší město (navštívili jsme Lázně Bohdaneč).

Pro návštěvníky byl přes den přichystaný program v podobě Adidas Originals Dance Areny, kde bylo snad nejvíce lidí, a kde probíhaly soutěže v tancování. Dále byly pro návštěvníky připraveny stánky s oblečením, kde na ně čekaly pěkné slevy; občerstvení a koupání v pískovně.

Program byl také velice pestrý. Během tří dnů zde vystoupila největší jména české a slovenské scény. Mezi headlinery večerů patřili zámořští DJ Premier, Adam Tensta a Slim Thug. Já jsem ale čekal na české a slovenské špičky. Nejvíce se mi asi líbili Suvereno a Dramatikz.

Dle mého se letošní Hip Hop Jam velice vydařil. Díky Daliboyovi a Alešovi za jejich píli a trpělivost a těším se příští rok!

2 komentářů

  1. Publikoval 19. 7. 2010 at 22:17 | Trvalý odkaz

    Škoda, že mi to letos nevyšlo. Chtěl jsem jet, ale tak nějak se to sesypalo … pokusím se příští rok. Jinak teď o víkendu (Pá-So) bude v Rýmařově probíhat Battle Kings a tam chybět nebudu ;)

  2. Publikoval 19. 7. 2010 at 22:19 | Trvalý odkaz

    Tak menší oprava, není to Pá-So, ale So-Ne … taky se pak pokusím sepsat nějaký report … jinak budou nějaké fotky z kempu?

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*