Dost už bylo Apple

Zář 16, 2012, kategorie: Internet

Minulý týden byl představený nový, skvělý, revoluční Iphone 5 a od té doby nevidím články o ničem jiném. Buďto Apple fanatici házejí špínu na Android, nebo opačně. Není nic mezi tím. Nikde jsem neviděl objektivní článek, který by srovnával dobré/špatné vlastnosti Androidu a iOS, respektive mobily s Androidem a iPhonem. Pořád je to to samé. Je mi jedno, že je iPhone 5 protáhlá nudle či nejtenčí a nejlehčí smartphone na světě. Mě nezaujal, nijak neohromil. O to víc mne zaujaly nové iPody nano, zde vidím mnohem větší pokrok.

Ať už je iPhone obecně skvělý, úžasný a dokonalý, pořád je to jen telefon. Občas mi přijde, že se na to zapomíná.

5 komentářů

 1. Publikoval 16. 9. 2012 at 12:05 | Trvalý odkaz

  Nemám od Applu vůbec nic, takže můžu hodnotit jen podle videí a fotek.

  Starší iPod nano s dotykovým displejem jsem v ruce měl a moc se mi líbilo, že se dá používat jako hodinky na ruku. Úplně jsem si představoval, jak to dám na ruku a můžu jet někam na kole a přitom poslouchat hudbu.

  Proto se mi nový iPod nano nelíbí.

 2. Publikoval 16. 9. 2012 at 13:46 | Trvalý odkaz

  Tomáš Rak: Ano, u předchozí generace se mi také líbila možnost dát si iPod na ruku. Jen si neumím představit, že by mi od ruky vedl kabel sluchátek k uším. Spíš to dle mého mé využití při sportu.

 3. Publikoval 17. 9. 2012 at 21:22 | Trvalý odkaz

  Tome, z tebe je teď takový buřič? To je vyloženě téma na flame :-)

  Lidi prostě čekají velkou bombu a myslím, že Apple s ničím novým nepřišel a to je chyba. Za to Nokie chytá druhý dech, sice jí nic jiného nezbývá, ale lumie se povedly a líbí se mi čím dál víc.

 4. Publikoval 17. 9. 2012 at 21:51 | Trvalý odkaz

  Svagi: Ze mě a buřič? Ale jdi ty :-D

 5. caki
  Publikoval 1. 10. 2012 at 19:54 | Trvalý odkaz

  Souhlasím s Tomem … nová generace iPodu Nano se vyvedla parádně, a to jsem si myslel že 5. generace nepůjde jen tak lehce přebít :)…jinak Androiďák )) :D

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*