Dočasně nedostupní jsou venku. Sleduj kompletní info a kupuj desku

Kvě 6, 2011, kategorie: Hudba

Včera ve 22:00 byli IdeaFatte hosty v pořadu Slovenského rozhlasu. Zaznělo pár skladeb a taky Idea s Fattem za zády zarapoval několik věcí naživo. Měli jste tak exkluzivní možnost slyšet tracky z desky Dočasně nedostupní, které jste do té doby slyšet nemohli. Zaznělo i několik zajímavých informací jako třeba ta, že do léta bude venku Fatteova sólová deska, prodávat se bude na Hip Hop Kempu, ve stánku Ty Nikdy labelu. Idea začíná pracovat také na své sólo desce.

V tu dobu Idea, co by správný manažer labelu, nahodil na webshop Ty Nikdy novou desku. Fanoušci se dočkali a konečně si mohou novou desku objednat. O něco málo později vyšel na web labelu i článek s kompletními informacemi + making of video z výroby bookletu. Jedná se o exkluzivní, ručně tvořený booklet, který nemá na české scéně konkurenci. Možná jsem podobný koncept viděl ještě u Luzerovy desky – Utrpení Ježíše Krista Druhého.

K desce jsou venku dva singly, které asi netřeba znovu představovat, a několik videí. V prodeji je nová deska Dočasně nedostupní, kterou můžete zakoupit na všech pobočkách a online v Queens shopu, ve webshopu Ty Nikdy a na všech koncertech IdeaFatte. Cena je 300 Kč. Zakoupit můžete ještě triko s motivem Dočasně nedostupní, v procesu je pak nový Ty Nikdy merch. Vše je ruční a poctivá práce. Podporuj svůj oblíbený label.

 

Tracklist:

 1. Svoboda (+DJ AKA)
 2. Cliché
 3. Aféra
 4. Rovnice (+DJ AKA)
 5. Malá v sobě (+Ryes, Rest, Eurodel)
 6. Půlnoční (+Eki)
 7. Kapitoly (+Paulie Garand)
 8. Mikrofón
 9. Silnější (+ Šampon)
 10. Obklopeni (+ Decko)
 11. Sloka, refrén
 12. Fenomén (+ Moja Reč)
 13. Poslední naděje
 14. Babičko (+ O.S.T.R.)
 15. Vítr v zádech
 16. Složenky&Machři (+ Kato, Vec)
 17. Dočasně nedostupní

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*