#2 27-06-15

Čvn 30, 2015, kategorie: One and only, Život

Tenhle post bude možná trochu v šifrách a pochopí ho jen vyvolení.

Takže. Narozdíl od předchozího, možná trochu nasraného, postu, bude tento pozitivnější. Možná trochu růžový. Protože tento víkend byl skvělý. Už dlouho jsem chtěl trávit víkendy takhle. Vymyslet akci, dát dohromady lidi, sednout do auta a jet. Lidi, kterými jsem obklopen, jsou pro mě nejdůležitější. A v sobotu se sešla skvělá parta lidí, vlastně to byl takový menší Twitter sraz. Kromě Adama a Tondy jsem viděl všechny poprvé. A vlastně s mnohými jsem si rozuměl víc než s lidmi, které znám léta.

I tak jsme dokázali čtyři hodiny sedět a smát se ničemu. Dali jsme nějaké rapy, že jo, nějaké tanečky, a Adam vynikající párek, sto piv a šedesát Jägerů. A já malinovku. Úděl řidiče.

Tenhle post je věnovaný vám, kamarádi. Jmenovitě Adam, Tonda, Terka, Klárka, Ája a Sabča.

A na závěr chci napsat ještě něco. Nekrásnější věci jsou zadarmo a přicházejí spontánně. Už dávno jsem pochopil, že tlačit na pilu nemá cenu, a že až to bude chtít přijít, přijde to. A přišlo.

2 Trackbacky

  1. By #10 Ona - Tomáš Potěšil blog on 11. 10. 2015 at 18:52

    […] řadu let mladší než já. Strávili jsme spolu a dalšími přáteli fajn večer v Berouně, ale o tom už jsem psal. A vlastně jsme ani jeden netušili, jestli z toho něco, a co, vlastně bude. Byl začátek […]

  2. […] dnes je to 6 měsíců od #270615, našeho prvního shledání. 6 měsíců, kdy se probouzím s nejlepším pocitem, někdy zprávou […]

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*