Další krásný víkend

Bře 1, 2009, kategorie: Život

Včera jsem psal, že vyrážím za přítelkyní do Prahy. Dnes už je to bohužel minulost. Ten čas strávený s ní utekl strašně moc rychle, ale událo se toho hodně. Hodně krásného.

Sice jsem si nekoupil boty a kraťasy, jak jsem měl původně v plánu, ale koupil jsem si novou mikinu a lístky na Hip Hop Jam. Boty jsem si koupit chtěl, ale na krámě neměli žádné, které by se mi líbily. To samé s kraťasy. Ale prožíl jsem další opravdu krásný víkend. Vesměs jsme si užívali toho, že jsme spolu. Včera jsme se koukli na film Clona, večer jsme zašli na komedii Líbáš jako Bůh (opravdu se mi to líbilo, doporučuji) a dneska jsme se koukli na film Výměna. Nechyběla ani procházka :-) Bohužel ty 2 dny utekly děsně rychle :-( Cesta zptátky byla pohodovější, než jsem čekal. Krásnej velkej autobus, zhasnuto a klídek. Konečně jsem nemusel stát, jako tomu bylo posledně :-X Těším se na další víkend, protože vím, že počítat vystřídá přítelkyně a já se budu mít zase jako v ráji :-)

A teď už jdu spát. Šel jsem spát v půl druhý a vstával v půl šestý. Jsem nevyspalej. Ani v buse jsem neusl :-( Ještě že zítra nemusím vstávat do školy a můžu se pěkně prospat :-)

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*