Čtrnáctý release labelu Ty Nikdy – společná deska “Label”

Bře 18, 2012, kategorie: Hudba

Čtvrtek 15.3. byl pro label Ty Nikdy velkým dnem. Po půl roce práce vyšla deska “Label“, na které se podílelo všech 10 členů labelu. Předcházelo tomu zveřejnění dvou singlů “Jsem pro” a “Závist“, které sklidily kladné ohlasy.

Desku jsem slyšel asi 3x, z toho 2x ve sluchátkách. Nejsem žádný hudební kritik, to přenechám ostatním. Věřím, že se deska dočká nejedné regulérní recenze. Ale za mě – jsem spokojený, deska mě jako celek baví. Až asi na 2 beaty a pár rýmů (např. v tracku “Simpsonovi”). Hlavním koněm mezi rapery je pro mě jednoznačně Rest, který je o krok napřed před ostatními jak textově, tak flow. Nejlepším beatem je pro mě “Zapomeň na mě” od Kennyho Rougha, následují “Horolezci” od Inphyho.

Za zmínku určitě stojí booklet. Nečekejte plastovou krabičku. Jedná se o ručně vyráběný papírový booklet s fotkami všech členů a texty. V příštích dvou týdnech se mohou fanoušci těšit na první videklip k tracku “Ruce pryč”, na kterém pracuje Šmejdy (Imaginarium, Vítr v zádech a další…).

Label můžete podpořit koupí desky buď na Queensu, nebo na domovském shopu Ty Nikdy, případně digitálně. Celý Label je k poslechu na Youtube.

3 komentářů

 1. caki
  Publikoval 18. 3. 2012 at 18:55 | Trvalý odkaz

  těším se až si ten booklet osaham …na fotkach vypada hodne hezky

 2. Publikoval 18. 3. 2012 at 19:02 | Trvalý odkaz

  Posloucham Label už od čtvrtka prakticky při každý příležitosti a musim souhlasit – „Zapomeň na mě” a „Horolezci” byly hned jasný pecky celý desky (alespoň pro mě)

 3. Publikoval 19. 3. 2012 at 16:36 | Trvalý odkaz

  Tak na těch dvou zmíněných skladbách jsme se úplně shodli :-)
  Měli by je vydat jako singly.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*