Co já a Facebook?

Bře 2, 2009, kategorie: Internet

Už je to nějakou dobu, co mě izmy “donutil” regnout se na Facebook. Řekl jsem si:  “Proč ne?”. Však on mě dovedl ke Qipu a na Twitter :-X Tak jsem se tedy regl, vyplnil dotazník, přidal pár známých tváří a nějakou dobu jej využíval.

Občas se na něj podívám, co je nového, ale je to fakt zřídka. Nevím, neříkám, že je to  špatný komunitní server, jen mi na něm něco nesedí. Pro mě je to hrozně nepřehledné, je tam toho zbytečně moc. Zkrátka, nesedí mi to. Mnohem raději mám Twitter, kde mám to, kvůli čemu tuto službu využívám – mikroblog. Zbytek mi přijde zbytečný. Ale učitě je to systém vymakaný a najdou se tací, kteří si na něm vytvoří závislost, viď, izmy :-P

8 komentářů

 1. Publikoval 2. 3. 2009 at 20:50 | Trvalý odkaz

  Rozdíl mezi Facebookem a Twitterem je velký, to se ani nedá srovnávat. Facebook se ze začátku může zdát nepřehledný, ale časem si zvykneš a zjistíš, že to neni zase tak složité.

 2. Roman Meidl
  Publikoval 2. 3. 2009 at 21:25 | Trvalý odkaz

  jak říká izmy.. Facebook a Twitter je jako hrušky a jabka… nelze srovnávat… facebook je komunitní server a tipuju si, že se ti to nezamlouvá jen proto, že na to z českých luhů a hájů nejsi zvyklej.. je to kvalita, která nejde srovnat ani s lidé ani s líbkem…

 3. Publikoval 2. 3. 2009 at 21:27 | Trvalý odkaz

  Roman Meidl: Rozhodně nesrovávám FB s Twitterem. Jen jsem FB nepřišel na chuť. Pro mě nejpodstatnější věcí je mikroblog, ke kterému mi bohatě stačí Twitter. Z tohoto důvodu jsem ze začátku začal používat FB, protože jsem netušil, že tam toho pro mě je zbytečně moc ;) Ale rozhodně souhlasím s tím, že srovnávat Twitter a FB je jako srovnávat hrušky a jablka ;)

 4. kozy_
  Publikoval 2. 3. 2009 at 21:52 | Trvalý odkaz

  Facebook mi přijde hodně good ^^ Jen ho používá málo lidí z mého okolí :( :)

 5. Publikoval 3. 3. 2009 at 06:15 | Trvalý odkaz

  Mikroblogy jsou jen žrouti tvého drahocenného času. Odpaďák plácání o ničem a dalších blbostí. :)

 6. Publikoval 3. 3. 2009 at 12:53 | Trvalý odkaz

  Facebook je sociální síť, twitter je jen mikroblog.
  Pomalu facebook u nás získává na popularitě, no pomalu, roste rychle a české sociální sítě padají (jako libimseti.cz, lide.cz atp.)

 7. Publikoval 9. 3. 2009 at 09:27 | Trvalý odkaz

  Osobně na FaceBook nedám dopustit, ale každý má jiný názor….

 8. Publikoval 16. 3. 2009 at 18:03 | Trvalý odkaz

  Izmy není jediný, ikdyž už mě to také přestává bavit. :D

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*