Čí blogy ještě sleduji?

Zář 25, 2014, kategorie: Internet

Nejlepší časy blogování už jsou pryč, co si budeme povídat. Dnes je prostě jednodušší hodit příspěvek na fejsbuk nebo twitter. Něco jako blogosféra už tady dávno nefunguje.

I tak se najdou blogy/weby, které si rád přečtu. Tak se o ně s vámi podělím, ač jich moc není.

Pavel Králíček – ačkoliv Pavel už moc nepíše, jeho články mne bavily a baví. Sleduji ho už od jeho začátků a baví mě jeho posun, drive a dril. Málokdo to takhle má. Pokud chcete aspoň trochu motivační články, běžte na blog mladého gentlemana, který chce být dobrý.

Marek Brumlich – Máru sleduji taky už pár let, ještě z dob, kdy dělal Deelay. Píše o dost podobných tématech jako Pavel, i když taky ne zrovna pravidelně a často.

Jára Hrách – izmyho sleduji ze všech asi nejdéle, i když mě ta jeho občasná rádoby vtipná a vlastně nevtipná forma článků spíš nudí. Píše o hudbě, filmech, životě a tak.

Honza Barta – tenhle blog doménového spekulanta Ahydea asi nesedne každému. Ale mě to baví. Občas píše i o tom, jak rozhazuje miliony v kasinech. Mimo jiné má co dočinění s ePojisteni.cz, Extra.cz, atd…

Radek Stouhal – Radek aka Fondil píše zejména o tom, jak se mu daří v online byznysu. Často motivující a inspirující články prokládané zajímavými tipy. Radka sleduji už taky pár let.

Patrik Vogl – dříve huba nevymáchaná a docela kontroverzní osoba, se kterou jsme měli taky nějaké rozepře. Dnes už jen nadává na to, co zrovna nemá a vychvaluje to, co má. Ale baví mě to sledovat.

Zdeněk Dvořák – občasi si přečtu web Zdeňka Dvořáka aka Linkiho, který píše zejména o svém oboru – linkbuildingu. Pokud se chcete něčemu z tohoto oboru přiučit, doporučuji sledovat.

Pak si rád přečtu, co se napíše na Dnes nosím, My jsme běžci, BNGR, Refresher a Twitter.

Takže asi tak. Moc toho není, ale já stejně nemám moc času sledovat všechno. A možná ani chuť. Ale kdybyste i přesto všechno věděli o nějakém zajímavém webu, na kterém bych našel cosi zajímavého, hoďte ho do komentářů. Zlobit se nebudu.

Jeden trackback

  1. […] si nedávno Poděs stěžoval, že píšu až moc cool, rozhodl jsem mu věnovat tento článek. Doufám, že tentokrát bude […]

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*