Chtěl bych toho tolik napsat, ale… nechce se mi

Lis 4, 2010, kategorie: Život

Už je to měsíc, co jsem napsal poslední článek. Ne, že bych neměl o čem napsat nebo tak, spíše se mi nechce.

Nějak mě to blogování nenaplňuje tak, jako dřív. Dřív to žilo, blogeři se znali a podporovali. Teď už mi přijde, že každý jede sám za sebe a jakási komunita blogerů už nefunguje. Kde jsou řetězovky? Kde blogeři odkazují na další blogery? Kde píší o nových blogerech? Nikde! Ale o tom jsem psát nechtěl.

Jde o to, že když člověk chodí do zaměstnání a vrací se večer, moc už se mu do psaní nechce. Přeci jen sedím v práci za monitorem osm hodin, a tak na nějaké večerní psaní článků není moc chuti. Občas napíšu něco na web o Wichovi. Zrovna včera jsem psal.

Ale tak nějak zde shrnu, co se vlastně událo. Už je to měsíc, co bydlíme ve svém. Máme vše kromě pračky, takže prát chodíme do zdejšího potoku, ale jinak se máme dobře. Co se týká mé skupiny na Facebooku, tak jsme pokořili hranici 100 000 fanoušků, což mě také těší. Okolo hudby se toho dělo teď docela dost. Diesel, Rest s Fattem, Wich a Rasco vydali alba, ještě se čeká na Indyho, LA4, Trafika, Dramatikz a Huga, takže bude co kupovat a poslouchat. V práci taky v pohodě. Vlastně všechno je nějak v pohodě. Až na to počasí. Vlastně je ještě dobré počasí, minulý rok touhle dobou bylo rozhodně hůř. Přeci jen je více jak o 15 °C více.

12 komentářů

 1. Publikoval 4. 11. 2010 at 20:08 | Trvalý odkaz

  Já chtěl, abys na mě odkazoval. Pravda, jeden blog jsem předělával a chvíli si odkazoval “na nic”. Pak jsi mi ale slíbil, že mi napíšeš a nenapsal. Tak si nestěžuj, že na sebe blogeři neodkazují ;)

  Se zbytkem souhlasím. Také si někdy říkám, že blogování již není takové, jaké bylo. Někdy mi přijde, že blogeři mezi sebou chtějí mít spory a více a více se dohadovat… :(

 2. Publikoval 4. 11. 2010 at 20:10 | Trvalý odkaz

  Mr. Atsor: Nemám problém na tebe odkazovat, ale odkazovat na něco, co z 80ti procent nefunguje, fakt nebudu.

 3. Publikoval 4. 11. 2010 at 20:13 | Trvalý odkaz

  Ubezpečuji tě, že nejsi sám. Dřu celej den jak magor, večer přijdu domů, chvilku si hraju s dětmi a pak se teprve dostanu k PC a to už jsem tak hotovej, že na nějaký psaní už nemám sílu. Poslední dobou toho bylo na mě taky dost. Ale snažím se to překonat a snad to období temna prolomím.
  To samé přeji i tobě ;-)

 4. Publikoval 4. 11. 2010 at 21:51 | Trvalý odkaz

  U mě na blogu link máš … vždycky Tě rád přečtu … a co se blogování týče … v dnešní době už je to o něčem jiným … blog má každej (a samozřejmě všichni píší o IT) a přitom spousta lidí ani tomu o čem píše nerozumí a tak to jde pomalu doháje … blogy začínají nahrazovat sociální sítě … (ale tento fenomén taky dlouho nevydrží)

 5. Roman Meidl
  Publikoval 5. 11. 2010 at 00:40 | Trvalý odkaz

  Tady máš realitu.. přesně taková jaká je.. jsem na tom podobně.. makat 2 případně 2,5 (teď ve vyjímkách i 3) dny za sebou v podobě “dvanáctek” a pak se ve volnu snažit něco vyplodit nejde a nemá to ani smysl.. proto jsem skončil a už se ani o nic nesnažím.. udržím si svou doménu ale bez hostingu, max. si na to rozjedu mailhosting (jako jen mail) a tím to hasne.. když budu mít potřebu tak bohatě postačí takový posterous či podobně… máš pravdu, už to není jak to bývalo.. proto nemá cenu se toho držet…

 6. Publikoval 5. 11. 2010 at 18:23 | Trvalý odkaz

  Tomáš: To myslím, že jsem jasně vysvětlil. Navíc od té doby, co jsi mi slíbil, že se mi ozveš, blog neměl jediný problém. Ale fajn, mě je to jedno. :) Jen mi to přišlo úsměvné, když na sebe podle tebe mají blogeři odkazovat a více spolupracovat, když to evidentně nejde ani u tebe ;)

 7. Publikoval 5. 11. 2010 at 23:58 | Trvalý odkaz

  parohac4: Děkuji.

  pes502: Taktéž děkuji. Bohužel už to není takové jako dříve.

  Mr. Atsor: Pokud by ti na tom odkazu tak záleželo, mohl jsi napsat na mail. Nemám čas na to, abych s tebou řešil, kdy ti funguje a nefunguje blog.

 8. Publikoval 6. 11. 2010 at 02:55 | Trvalý odkaz

  Blogování už bohužel není, co bývalo…

 9. Publikoval 6. 11. 2010 at 13:44 | Trvalý odkaz

  Tomáš: Nerad se vnucuji a čekal jsem, že pokud slíbíš, že napíšeš, tak to splníš. Spletl jsem se. Škoda… :)

 10. Publikoval 8. 11. 2010 at 00:23 | Trvalý odkaz

  Máš pravdu, i u mě je to stejné. Už tak 14 dnů si tu v hlavě ukládám zážitky ale prostě nestíhám psát. Buď makám, nebo jsem venku a na blog není čas i když mu právě teď chci dát dost priorit.

  K tomu odkazování blogerů – možná si to Tom představoval tak, jakože se odkazuje v článcích, např. Dneska jsem tak četl u Poděse (to by bylo zalinkovaný), že bla bla bla

 11. Publikoval 14. 11. 2010 at 12:06 | Trvalý odkaz

  Mám to podobně. Ne že by se mi nechtělo, ale mám spousty jiných věcí na práci a ty, bohužel, také nestíhám…

 12. martin
  Publikoval 14. 11. 2010 at 13:33 | Trvalý odkaz

  vítejte v realitě pracujících- dokad se člověk student tak není problém blogovat apod. po škole to většinou končí protože člověk má jiné starosti :)

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*