Aféra kolem hacknutí Ahydeova blogu

Úno 22, 2009, kategorie: Internet

Před týdnem se na webtrhu objevilo vlákno o hacknutí Ahydeova blogu. V tomto vlákně se rozjel šílený flejm, ve kterém snad každý špiní každého. Já jsem se do této diskuze nepřispíval, protože je to záležitost, do které mi absolutně nic není. Teda vlastně přispíval, dvakrát. Zeptal jsem se, podle čeho soudí, že jde o hack, ale tím to pro mě haslo.  Je to mezi Ahydem a Switchem, který byl z hacknutí obviněn. Myslím si, že pokud má komunita webtrhu opravdu fungovat, neměla by se tam taková vlákna vůbec objevovat a ti, kterých se to týká, by si to měli řešit mezi sebou, nikoliv veřejně. Snad je to zkušenost pro příště, že pokud diskuze spěje někam jinam, než bylo z počátku zamýšleno, je čas na lock.

3 komentářů

  1. Publikoval 22. 2. 2009 at 11:18 | Trvalý odkaz

    Z webtrhem je to čím dál tím horší. Čtu ho pravidelně a už tam na sebe jen štěkají. Jakmile je někdo trochu OT nebo prodává něco co se ostatním nelíbí tak ho linčujou.

  2. Publikoval 22. 2. 2009 at 11:20 | Trvalý odkaz

    Martin Petrovič: I když na webtrhu nejsem tak dlouho, souhlasím. Navíc mě dostávají některé aukce.

  3. Publikoval 24. 2. 2009 at 09:14 | Trvalý odkaz

    Martin Petrovič: Bohužel je tam pár lidí, kteří z nečišťují ovzduší a chodí se tam jen bavit. Tím klesá kvalita fora, nicméně je to stále kvalitnější než d.jpw.cz

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*