Aby řeč nestála

Pro 26, 2012, kategorie: Život

Od té doby, co jsem změnil design, jsem toho moc nenapsal. Já vím. A to se mi ten design tak líbí. Tolikrát jsem měl nějaký post rozepsaný, ale pak jsem ho stejně smazal. Nebudu se vymlouvat, že nemám čas. Stejně jako váš, má i můj den 24 hodin. Je to jiné. Jiné než před lety, kdy jsem začal psát svůj první blog. Tolik článků, tolik domén. To bylo ještě v době, kdy .cz doména měla hodnotu a neměl ji každý. V době, kdy bylo tolik blogerů, že bylo vždycky co číst.

To jsem zase trochu odbočil od původní myšlenky. Ale to je jedno. Nechci tu sumarizovat uplynulý rok, protože se toho stalo docela dost a vlastně ani není konec roku. Konec světa, ve který jsem tolik věřil, se taky neudál.

Na začátku roku jsem si dal za cíl, že naběhám aspoň 1 000 km. Díky všem, kteří ve mně měli důvěru. Naběhal jsem něco kolem osmi set kilometrů, z čehož vyplývá, že svůj cíl nenaplním. Poslední dva měsíce je to fakt bída a kilometry téměř nepřibývají. Jsem však za stanovení cíle rád. Častokrát mě k běhu donutil a i když se mi fakt nechtělo, šel jsem běhat. Zkuste to taky. Dejte si reálný cíl a za ním si jděte. Já šel po tisícovce, vy můžete klidně po pětistovce nebo deseti tisícovce. Ale už teď se těším na další běh. Chcete-li se ke mně někdy přidat, klidně mi napište třeba na Twitteru.

Takže asi tak. Zatím se mějte. Já se ozvu.

 

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*