#8 Přátelství na tisíce kilometrů

Zář 10, 2015, kategorie: Život

Před rokem jsem byl první, komu řekla, že odjede do Ameriky jako Au Pair. A po roce, když se na skok vrací, jsem byl první, kdo ji přivítal doma. Pokud mě sledujete na Twitteru, mohli jste vyčíst, že dnes se vrátila houdička z Ameriky. Má úplně nejlepší kamarádka. Ano, kamarádka. Ačkoliv prý kamarádství mezi klukem a holkou neexistuje. Pak nevím, jak bychom označili ten náš vztah.

Ona tu pro mě byla a je vždy, když potřebuji. Stejně tak já pro ni. Za ten rok jsme propsali spoustu hodin. O všem. Nasloucháme jeden druhému. Radíme si. Motivujeme se. A i když ona je přes 5 000 mil daleko a já tady, vždycky mám pocit, že jsme si tak blízko. Znám ji tak moc. A až dneska jsme spočítali, že jsme se viděli jen třikrát. Ano, třikrát. Dokážeme si psát kdykoliv, o čemkoliv.

Na Instagram jsem dal kdysi fotku s popisem “Tolik zážitků, přesto jsme se viděli jen párkrát. Tolik společných zájmů a zálib. Tolik propsaných hodin. A tolik smajlíků v našich konverzacích. A ta láska k Air Maxům. S ní si můžu psát kdykoliv a očemkoliv. A pokud chcete vidět, jak se má v Americe, tak ji sledujte :-)“. Ten popis všechno vystihuje.

A ačkoliv jsme ze stejného města, města, kde jeden druhému nepřeje, já jí přeju jen to nejlepší. #thinkpositive

O životě Au Pair v Americe se můžete dočíst na jejím Travel with love blogu. Stojí to za to.

2 komentářů

  1. Publikoval 10. 9. 2015 at 20:01 | Trvalý odkaz

    To je krásný! Houdičku sleduju už nějaký ten pátek a je opravdu krásný, že má někoho takového jako jsi Ty. Jen tak dál :)
    Kde jste se seznámili, když jste se viděli jen párkrát?

  2. Publikoval 10. 9. 2015 at 21:55 | Trvalý odkaz

    Barbora: Ahoj Báro, děkujeme :-) Verča pochází tam od nás, ze severu Čech, a přišli jsme k sobě náhodou na Twitteru. Pak jsme si začali psát a bylo to. Víckrát jsme se vidět bohužel nestihli.

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*