Takový byl rok dva tisíce dvanáct

Led 3, 2013, kategorie: Život

Nechci psát klasický summarizační článek toho, co se mi v roce 2012 povedlo a nepovedlo. Spíš jen tak okrajově.

V lednu jsem si dal za cíl naběhat do konce roku aspoň 1 000 km. To se mi, jak se po roce ukázalo, nepovedlo. Ačkoliv si myslím, že 800 km také není špatné číslo pro člověka, který běhá rekreačně. Každopádně to byl hnací motor a bez daného cíle bych ani tolik nenaběhal. Letos jsem si zatím žádný takový cíl nedal, ale plánuji účast na půlmaratonu. V lednu to byly také tři roky společného soužití s mou milovanou přítelkyní. A taky jsem si pořídil nový mobil, neboť má N78 už vypovídala službu.

V červenci jsem si koupil nové kolo. Vlastně jsem si koupil své první kolo, když nebudu počítat ty bicykly bez brzd. Takže jsem začal trochu jezdit na kole. Tachometr ukazuje něco přes 300 najetých kilometrů.

O měsíc později, tedy v srpnu, jsem měl dva týdny dovolené. Letos jsme nevyrazili nikam k moři, ale na pár dní s přáteli na kola na Berounsko. Navštívili jsme také lom Velká Amerika, kam bych se chtěl v budoucnu určitě zase podívat.

V září jsem se zúčastnil běhu We Run Prague, kde jsem se umístil 350. s časem kolem 42 minut. Takže za mě paráda. Běželo se dobře a letos se určitě zase přihlásím.

V listopadu jsem si pořídil své druhé jablečné zařízení. Zatím si zvykám, ale zdám se býti spokojený.

Resumé: Rok to byl myslím úspěšný, i když tento by mohl více. Něco vyšlo, něco ne, ale není čas zoufat, ale potřeba jít dál.