Můj vztah k serveru Okoun.cz

Čvc 24, 2010, kategorie: Internet

Kdysi, když Patrik psal o jakýchsi ovečkách ze serveru Okoun.cz, tak jsem ještě neměl ani tucha, o čem to vlastně píše. Vcelku by mi to bylo jedno.

Jednoho dne jsem se tam ale zaregistroval, protože jsem měl cosi proti dotyčným, do jejichž fanklubů jsem postupně psal. Přišlo mi to celkem zábavné, neboť jsem byl mezi „svými“. Nacházel jsem se ve společnosti lidí, kteří vůči dotyčným (nebudu se tajit tím, že to byl Patrik Vogl a Ondřej Vomočil) cítili stejnou „nenávist“. Občas jsem tam něco připsal, okomentoval něco, co ostatní napsali, či jen sledoval diskuzi.

Nyní na to mám ale jiný názor. Přijde mi, že lidé, kteří tam píší, nedělají nic jiného, než zaujatě sledují Twitter, Facebook a blog jejich „oblíbenců“ a vše, co jejich „oblíbenci“ napíší, musí náležitě okomentovat. Dříve mi to přišlo vtipné, protože se tam řešili obyčejné věci, ale zkoumat, jestli někdo má nebo nemá maturitu, mi přijde trochu postavené na hlavu. Ne nadarmo se říká „Všeho s mírou“. Podle mě to, co tam ti „fanoušci“ předvádí, je postavené na hlavu a do většiny věcí jim vůbec nic není. Chápu, že jsou to „skalní fanoušci“, ale i tak.

Ať už mám proti danému člověku cokoliv, vždy bych měl brát ohled na jeho soukromí.

6 komentářů

 1. Publikoval 24. 7. 2010 at 19:53 | Trvalý odkaz

  V každém klubu se komentuje pouze to, co dotyční exoti sami vystaví na web, takže jaképak soukromí. ;-)

 2. Publikoval 24. 7. 2010 at 20:25 | Trvalý odkaz

  Neviděl bych to tak negativně. Nemusí se ti líbit antifankluby, ale jsou tam i užitečné kluby (třeba o češtině).

 3. Publikoval 25. 7. 2010 at 16:49 | Trvalý odkaz

  Okoun je banda divných ryb. Nelíbil se jim můj blog, od té doby je nemám rád :-D

 4. Publikoval 26. 7. 2010 at 07:50 | Trvalý odkaz

  Vždyť poskytují munici sami svým hýkáním o pseudoúspěších, mizerným jazykovým projevem a celkovým vystupováním.

 5. ami
  Publikoval 26. 7. 2010 at 09:22 | Trvalý odkaz

  oba jsou to joudove- vogl napise apple je nejlepsi zbytek je naprd, ja jsem nejlepsi ostatni jste socky, o par dnu potom vomocil napise to same akorat tam pouzije 100x stejne slovo. vogl si koupi htc napise apple je luza a kdo jej maji nepochopim, o par dnu vomocil napise chci a koupim si htc, vogl napise o hovne, vomocil napise o hovne nahovno, oba si hrajou na pisalky a copywritery ale prezentujou ty svoje veci uplne odlisne, ale at si hrajou na machry dokud bydli u maminky tak internet a papir skousne vsechno

 6. Publikoval 29. 7. 2010 at 20:07 | Trvalý odkaz

  K té maturitě – Patrik se kasal, že jí má, když jsem jí pak chtěl vidět, stal jsem se v jeho očích „hloupým a hnusným hovnem“. Co si mám tedy o takových lidech myslet?

Přidat komentář

Váš email nebude zveřejněn. Povinné položky jsou označeny *

*
*